65 520 14 15 biuro@ekoanalityka.pl

PRACE BADAWCZO - ROZWOJOWE / WSPÓŁPRACA

Z doświadczenia wiemy, jak wiele firm produkcyjnych, spoza typowej branży chemicznej, nie posiada w swoich szeregach osoby o  głębokiej wiedzy chemicznej. Jednocześnie wiele z tych firm napotyka na problemy w bieżącej produkcji, czy podczas prac rozwojowych, które wynikają właśnie z niewłaściwego doboru lub nieodpowiedniej jakości środków chemicznych stosowanych w procesie wytwórczym.

Dlatego właśnie oferujemy zasoby naszego laboratorium: zaawansowane wyposażenie, naszą wiedzę chemiczną i doświadczenie, by usprawnić działania związane z:

  • poszukiwaniem zamienników dla obecnie stosowanych substancji chemicznych,
  • analizą jakości surowców chemicznych,
  • wyjaśnieniem problemów produkcyjnych z użyciem substancji chemicznych,
  • analizą składu powietrza emitowanego przez substancję lub ciało stałe w procesie technologicznym wykorzystującym energię cieplną lub na etapie użytkowania wyrobu przez klienta końcowego.

Szczególnie przydatna w tej gałęzi naszej działalności okazuję się mikro-komora emisyjna, która pozwala na wyodrębnienie i późniejszą analizę substancji wydobywających się z ciała stałego (wycinka materiału) w trakcie precyzyjnie realizowanego wzrostu temperatury. Pozwala to nie tylko symulować procesy technologiczne wykorzystujące ciepło, ale również analizować szkodliwe lotne związki organiczne wydobywające się np. z materiałów budowlanych i wykończeniowych , zabawek czy materiałów we wnętrzach pojazdów transportu publicznego i samochodów.

EKOANALITYKA badania i rozwój
EKOANALITYKA współpraca
EKOANALITYKA prace badawczo rozwojowe

KONTAKT

LABORATORIUM

Adres:   ul. Zielona 24, 64-100 Leszno
email:   biuro@ekoanalityka.pl
Tel. laboratorium:   65 520 14 15
Tel. kierownik lab.:   783 699 866

 

DANE REJESTRACYJNE FIRMY

Nazwa firmy:   EKOANALITYKA Jerzy Sternal
Adres:   ul. Święciechowska 4, 64-100 Leszno
NIP:   697 110 81 92